Sony Xperia Z Ekran Değişimi cihazınızın darbe – hasar durumuna göre ortalama 1 – 3 saat içerisinde gerçekleşmektedir. (Firmamıza getirilen cihazlar için geçerli süredir.)

Teknisyenlerimiz tarafından cihazınız kontrol edildikten sonra onayınız ile probleminizi çözerek hızlı bir şekilde size tekrar ulaştırmaktayız.

Değiştirilen Sony Xperia Z Ekran firmamız tarafından 1 (Bir) ay garantilidir. (Onarım Sonrasında Darbe – Kırılma – Sıvı Temas Gibi Durumlar Garanti Kapsamına Girmemektedir.)

Servisimizde tek olarak ekran veya dokunmatik lens değişimi yapılmamaktadır. Ekran – Dokunmatik komple takım halinde değişmektedir.

Hızlı Teknik Servis olarak Sony Xperia Z Akıllı Cep Telefonunuzda oluşan ses problemi, sıvı temas, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanma, yan buton ve ana butonun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root – yazılım sorunları, Android – ios yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi bir çok arızayı hızlı bir şekilde gidermekteyiz.

Sony xperia z ekran değişim – onarım fiyatı almak için telefon ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sorularınız İçin Sağ Alt Kısımda Bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile görüşebilir veya
0232 450 02 02 servis destek hattından bilgi alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>